Navigácia

 • Ukončenie školského roka

  Do galérie Ukončenie školského roka boli pridané fotografie.

 • Školské kolektívy

  Školský rok 2017-18

  Do galérie Školské kolektívy boli pridané fotografie.

 • Florbal Open 2018

  48 žiakov / 9 družstiev / 27 zápasov !

  ... zvíťazili všetci čo sa zúčastnili !

  Do galérie Florbal Open 2018 boli pridané fotografie.

 • Rozlúčkový turnaj - volejbal-mix

  Dňa 27.6.2018 sa uskutočnil turnaj vo volejbal - mixe. Zúčastnilo sa ho 7 družstiev zo Spojenej školy Mierová.

  Hralo sa systémom každý s každým v skupine. Víťazi skupín hrali

  o 1. a 2.m.,druhí o 3. a 4m. Turnaja sa zúčastnilo 42 žiakov, ktorí odohrali 11 zápasov na 2 vyhraté sety do 15 bodov.

  Celkové výsledky :  1.m. – Snorkovia ( Benko, Lelkes, Geci ,Hudáková. Fábry, Pastrnák)

                                     2.m. – No Name ( Dunaj, Ridilla, Kormoš, Šoltísová, Mudráková)

                                     3.m. -  Hviezdy    ( Čipkala, Hurčala, Štinčík,Grivalská, Nagy, Michalko )                          

  Na záver sa hral exhibičný zápas medzi víťazom turnaja a družstvom

  učiteľov “Mierová légia“(Maškara, Oleárová, Jakubčáková, Klempa, Ondrušková, Maťo, Potočný), ktorý skončil víťazstvom žiakov 2:1 na sety.

  Prvé 3 družstvá dostali za svoje výkony sladké odmeny.

  Víťazom gratulujeme a tešíme sa na ďalšie volejbalové turnaje.

   

  Do galérie Rozlúčkový turnaj- volejbal-mix boli pridané fotografie.

 • Hokejbal U12

  V stredu 27.6. sa na hokejbalovom ihrisku vo Svite pri "Mladosti" za chladného a miestami i daždivého počasia uskutočnilo 9. záverečné kolo Podtatranskej žiackej hokejbalovej ligy kategórie do 12 rokov s konečným vyhodnotením súťažnej sezóny 2017/2018. O konečnom poradí na 3. a 4.mieste pri rovnosti bodov 18 b. podľa súťažného poriadku SHbÚ rozhodli vzájomné zápasy súperov, 2:1, 1:1, kde takto rozhodol jediný strelený gól. Chlapci nakoniec obsadili 4. miesto. Blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu.

  Do galérie Hokejbal U12 boli pridané fotografie.

 • Hokejbal U8

  25.6. v telocvični Cvč Svit prebehlo záverečné 9. kolo Podtatranskej žiackej hokejbalovej ligy našich najmladších hokejbalistov do 8 rokov.Naši chlapci obsadili 6.miesto. Ďakujeme chlapci za reprezentáciu školy.

  Do galérie Hokejbal U8 boli pridané fotografie.

 • Zber papiera

  Deťom 3.B triedy sa podarilo už druhýkrát zvíťaziť v zbere papiera. Aj v tomto školskom roku si pochutnali na "tortičkách" podľa vlastného výberu, ktoré pre deti upiekli tety z cukrárne Torty Adriana.Víťazom v zbere papiera na druhom stupni bola trieda 7.B.Zberom papiera prispeli k ochrane prírody a zachránili ďalšie stromy.Blahoželáme.

  Do galérie Zber papiera boli pridané fotografie.

 • Beh olympijského dňa

  Vydarené športové dopoludnie.

  Do galérie Beh olympijského dňa boli pridané fotografie.

 • Naj dejepisár

  Piataci súťažili o najlepšieho dejepisára. Ich úlohou bolo vypracovať 30 otázok vedomostnej súťaže z učiva celého školského roka a výsledky boli naozaj prekvapujúce - 3 dievčatá sa umiestnili na I. mieste s rovnakým počtom bodov: Alexandra Marhefková, Magdalénka Štinčíková a Barborka PoľanovskáII. miesto: Veronika SkubeňováIII. miesto: Ninka Šurinová

  Výherkyniam blahoželáme, no skvelí boli všetci piataci!

  Do galérie Naj dejepisár boli pridané fotografie.

 • Súťaž

  Výherkyňou súťaže o PS Vita zo Školského očka sa stala Alica Pajerchin z prvého ročníka. Žrebovali dievčatá z redakčnej rady. Alicke blahoželáme. Do čítania priatelia.

 • Naj športovec

  Dňa 22. júna sme na 1. stupni prežili krásne športové dopoludnie. Súťažili sme o Naj športovca. Ako to dopadlo?

  Do galérie Naj športovec boli pridané fotografie.

 • Crazy fashion show

  Dňa 20.6.2018 si piataci spestrili hodinu anglického jazyka tzv. „Crazy módnouprehliadkou“. Keďže posledná lekcia piatackého učiva je zameraná na slovnúzásobu týkajúcu sa oblečenia a opis výzoru, deti si takouto neobvykloua zároveň zábavnou formou precvičili slovíčka, frázy a na chvíľu sa stalimodelmi a modelkami svojich vlastných výtvorov. Išlo im to supriš.

  Do galérie CRAZY FASHION SHOW boli pridané fotografie.

 • Obrovský úspech basketbalistov

   

  https://poprad.dnes24.sk/strieborni-basketbalisti-male-medvede-zozali-v-handlovej-velky-uspech-301301

  V družstve v Handlovej úspešní aj naši žiaci Vratko Baláž a Marek Šimčák.

  Na Memoriáli Vlada Jančeka v termíne 8. až 10.. júna 2018 v Kežmarku ako najlepší hráč družstva a najväčší srdciar turnaj bol vyhlásený Vratko Vrabax Balaz.Ostatní hráči družstva :Kuzmík Matúš,Miškovič Marko,Grác Zdenko,Rojko Dárius,Faix Slavomír,Šimčák Marek. Chlapci blahoželáme.

  Do galérie Obrovský úspech basketbalistov boli pridané fotografie.

 • Výnimočný ,,zlatý tripple“ Sama Michalka

  Na Majstrovstvách kraja v atletike starších žiakov v nedeľu 17. júna 2018 predviedol skvelú športovú formu deviatak Samuel Michalko, ktorému sa podarilo zvíťaziť hneď v troch atletických disciplínach :šprint na 60m / 7,54 sbeh na 150m / 17,34 sskok do diaľky / 616 cm a tým sa stal najúspešnejším atlétom majstrovstiev! Pekne zbojovala aj ôsmačka Sára Kicová, keď si na stupni víťazov prebrala striebornú medailu za druhé miesto v behu na 100m prekážok a pridala aj bronz v šprinte na 60m. Úspešným atlétom blahoželáme.

  Do galérie Výnimočný ,,zlatý tripple“ Sama Michalka boli pridané fotografie.

 • Krakow uchvátil aj nás

  Cieľom školského výletu bol tento rok pre ôsmakov a deviatakov Krakow – najkrajšie poľské mesto a taktiež klenot Poľska – soľná baňa Wieliczka. Vyrážali sme v skorých ranných hodinách, ale pri pohľade na kráľovský hrad Wawel sme neľutovali skoré vstávanie. Tu začala aj naša prehliadka so super sprievodkyňou Martou, ktorej výklad bol plný histórie a humoru. Úzkymi uličkami Starého mesta sme sa dostali až na Rynek glowny – najväčšie stredoveké námestie na svete, ktorého dominantou je najkrajší poľský kostol, kostol Panny Márie, z ktorej veže trúbi každú hodinu trubač na každú svetovú stranu. Mali sme možnosť vidieť a počuť orloj v najstaršej budove Jagellovskej univerzity. Necelých 15 km od Krakowa je Wieliczka, jedna z najstarších soľných baní na svete. Fungovala od 13. stor. a dnes je zapísaná v Zozname svetového dedičstva UNESCO. Počas 2,5 hod. prehliadky v podzemí sme prešli takmer 1000 schodov a 4 km, videli sme techniku, pomocou ktorej sa niekedy soľ ťažila, postavy baníkov pri práci, drevené konštrukcie, soľné jazierka, sochy, či reliéfy vytesané do stien i najkrajšiu zdobenú sálu - kaplnku sv. Kingy, kde sa dodnes konajú svadby či koncerty. Ak neviete, kam sa v lete vybrať na výlet, Krakow či Wieliczku vrelo odporúčame. Budete mať skvelý zážitok, tak ako my

  Do galérie Krakow uchvátil aj nás boli pridané fotografie.

 • Súťažili sme

  Už tradične sa naši tretiaci a štvrtáci zapojili do súťaže Vlastivedko a Prírodovedko a všetci žiaci 1. - 4. ročníka súťaže Vševedko. A ako to dopadlo?

  Výsledky súťaží:

  Vlastivedko

  1.Matúš Starigazda, 4.ročník

  1. Dávid Bednár, 3. ročník

  2. Tomáš Kováč, 4. ročník

  2. Paula Muskolayová, 3. ročník

  3. Patrik Sedlák, 4. ročník 

  3. Dávid Dzugas, 3. ročník

  Prírodovedko:

  1. Adam Pažický, 4. ročník

  1. Dávid Dzugas, 3. ročník

  2. Patrik Sedlák, 4. ročník

  2. Paula Muskolayová, 3. ročník

  3. Vanessa Van Der Vyver, 4. ročník 

  3. Andrea Zavacká, 3. ročník

  Vševedko:

  1.ročník: Mária Bednárová

  2.ročník: Adam Pjaták

  3.ročník: Dávid Dzugas

  4.ročník: Martina Bujnovská 

  Blahoželáme.

  Do galérie Súťažili sme boli pridané fotografie.

 • Prváci a druháci na výlete

  Štipka predstavivosti a si v inom svete...

  Do galérie Prváci a druháci na výlete boli pridané fotografie.

 • Škola v prírode

  V termíne od 4. – 8. 6. 2018 sa žiaci 1. stupňa zúčastnili Školy v prírode neďaleko Bardejovských kúpeľov na ranči Slnečný Majer. Počasie deťom celý týždeň prialo. Spolu s animátorkami mali po celý čas pestrý program a mnoho zaujímavých aktivít. Navštívili Bardejovské kúpele, Múzeum ľudovej architektúry, mesto Bardejov a spoznávali okolie Stebníckej Huty. Užili si bazén a jazdenie na koňoch. V lone prekrásnej prírody si všetci hlavne oddýchli a plní pekných zážitkov sa zdraví vrátili naspäť domov.

  Do galérie Škola v prírode boli pridané fotografie.

 • Krajské majstrovstvá v TOB

  Dňa 9. júna 2018 sa uskutočnili Krajské Majstrovstvá Prešovského kraja v Turisticko – orientačnom behu v Kysaku. Naši žiaci opäť nesklamali a priniesli dve zlaté, jednu striebornú a dve bronzové medaily. V kategórii najmladší žiaci 1. miesto získal Marco Capák z 3. A triedy. V kategórii najmladšie žiačky sa na 1. mieste umiestnila Andrea Zavacká taktiež z 3. A triedy. Krásne 2. miesto, získala Monika Grácová zo 4. B triedy. V kategórii mladší žiaci 3. miesto obsadil Šimon Škyrta z 5. B triedy a v kategórii mladšie žiačky 3. miesto získala Lesia Sobotová zo 4. A triedy. Srdečne blahoželáme a držíme palce na Celonárodných Majstrovstvách v septembri 2018.

  Do galérie Krajské majstrovstvá v TOB boli pridané fotografie.

 • Púť radosti

  Naše prvoprijimajúce deti – tretiaci - 29.5.2018  navštívili jedinú Výrobňu hostií na Slovensku v Prešove, našli svojich patrónov v Kaplnke relikvií u Kláštore Františkánov, v predajni František rozmýšľali, čím prekvapia svojich rodičov , ochutnali prešovské pirôžky a chutnú zmrzlinu, modlili sa pri Turínskom plátne a za všetky dary poďakovali dobrému Bohu v Kaplnke u Saleziánov. Po sv. omši sa radosť ozývala po celom saleziánskom stredisku. Vďaka Ti, Pane, za túto nádhernú púť radosti.

  Do galérie Púť radosti boli pridané fotografie.

strana:

Novinky

Kontakt

 • Spojená škola, Mierová 134, 05921 Svit
  Mierová 134 , 059 21 Svit
 • +421 x 0527755342
  0903021333
  fax 0527889741

Fotogaléria