Deň 4. v škole v prírode bol plný športu, smiechu a skvelej zábavy!
Dopoludnia sme si užili športovú olympiádu na ihrisku . Súťažili sme v piatich disciplínach: hod, hop, kop, ping aj beh . Odmenili sme naj športovcov.
Neskôr sme si zopakovali vedomosti z celého týždňa v kvíze . O zábavu nebola núdza
Poobede sme navštívili aj krásny miestny betlehem, ktorý zhotovil šikovný heľpiansky rezbár.
Večera bola výborná a brušká sme si poriadne naplnili domácou pizzou.
Na záver dňa sme si užili karnevalovú párty , na ktorej nechýbali ani ocenenia pre naj tanečníkov
Zajtra balíme kufre a už sa tešíme domov, no toto krásne miesto a spoločné zážitky nám budú veľmi chýbať
Ahojte